PilnePrawo

Czy mają czego się bać?

 

W skrócie

 • Siedmiu oskarżających w imieniu społeczności brytyjskiej złożyło skargę do Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK), oskarżając 16 osób o ludobójstwo, zbrodnie przeciwko ludzkości, zbrodnie wojenne i zbrodnie napaści.
  .
 • Wśród 16 oskarżonych znajdują się: dr Anthony Fauci, dr Peter Daszak, Bill i Melinda Gates, dyrektorzy generalni Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson, premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson wraz z kilkoma innymi członkami władz brytyjskich, a także prezesi Fundacji Rockefellera i Światowego Forum Ekonomicznego.
  .
 • Według skargi do MTK, 16 oskarżonych naruszyło Kodeks Norymberski oraz art. 6, 7, 8, 15, 21 i 53 Statutu Rzymskiego.
  .
 • Kodeks Norymberski to zbiór zasad etyki badań medycznych, które wyrosły z tzw. „Procesu lekarzy” w Norymberdze po II wojnie światowej. Trybunał ds. Zbrodni Wojennych w Norymberdze ustanowił 10 standardów, których muszą przestrzegać lekarze przeprowadzając eksperymenty na ludziach.
  .
 • MTK jest stałym, niezależnym sądem, który bada przestępstwa dotyczące społeczności międzynarodowej. Jego działalność reguluje międzynarodowy traktat zwany Statutem Rzymskim, który został ratyfikowany przez ponad 120 krajów, w tym Stany Zjednoczone. Może wkroczyć, gdy państwo członkowskie nie podejmie odpowiednich działań w celu postawienia przestępcy przed wymiarem sprawiedliwości. Teoretycznie oczekuje się, że państwa członkowskie będą współpracować z sądem.

[…]

Fuellmich prowadzi sprawę z deliktu w związku z corona kryzysem. Początkowo komisja koncentrowała się na ujawnieniu fałszerstwa testu PCR, ale teraz mają również dowody na to, że producenci szczepionek używali różnych numerów serii do przeprowadzenia eksperymentu w ramach eksperymentu, bez wiedzy opinii publicznej.

Według Fuellmicha wygląda to na eksperyment, którego celem jest określenie dawki potrzebnej do zabicia i/lub okaleczania ludzi. Innymi słowy, ludzie nie otrzymują identycznych produktów. Różne serie lub partie zawierają różne dawki, a nawet różne składniki.

„Moim zdaniem jako prawnika, istnieją ewidentne dowody na działanie z premedytacją. ~ Dr Reiner Fuellmich“

Według dr Wolfganga Wodarga, byłego przewodniczącego Zgromadzenia Parlamentarnego Komisji Zdrowia Rady Europy, mają na to „twarde dowody”. Wskazuje na dochodzenie opublikowane pod koniec 2021r., które wykazało, że tylko 5% partii było odpowiedzialne za 100% szybkich zgonów. [12]

Na filmie Wodarg pokazuje również wykres dotyczące 9500 różnych partii szczepionek firmy Pfizer, z których część jest toksyczna, o czym świadczą zgony. Oznacza to 3000 razy powyżej poziomu odniesienia. Inne mają toksyczność 2500 razy wyższą niż poziom wyjściowy. Pomiędzy nimi są partie, którym nie przypisuje się zgonów. […]

 

Całość:

Czy mają się czego bać?

Comments (2)

 1. Autor chyba nie wie o czym pisze. Tutaj jest wyjaśnienie :
  https://www.ekspedyt.org/2022/01/24/reiner-w-brukseli-czyli-bez-norymbergi-2-0/
  .. i w skrócie, cyt: “pomysł „Norymberga 2.0” jest zmyśloną koncepcją, prawdopodobnie zaprojektowaną jako psy-op (nasze określenie). “

  • Autor, który według Pana może nie wiedzieć o czym pisze, oraz autor wyjaśnienia, które miałoby na to wskazywać to jedna i ta sama osoba.
   Moim zdaniem AlterCabrio nie przeczy sam sobie, tylko trochę nieuważnie Pan coś przeczytał.
   Pozdrawiam

Comment here