Godzina W19

Gwiżdżemy na zakazy, trąbimy na alarm – codziennie o 17

Bez kategoriiPilne

Już w tę sobotę: trąbimy razem ze Stop NOP i Marszem o Wolność!

Kochani, Marsz o Wolność i Stop NOP organizują na sobotę demonstracje w całym Kraju w wiadomej sprawie.

Zróbmy wszystko, aby stawić się we właściwym miejscu i czasie; pokazać posłom, senatorom i wszelkiej maści politykom, że nasz Naród nie da sobie odebrać pochodzących z Prawa Naturalnego praw i swobód jednostki!

A o 17:00 niech się rozlegnie nasze trąbienie, gwizdanie, dzwonienie –  w całej Polsce!

Koniecznie nagrywajcie! Będziemy szukać Waszych relacji na mediach społecznościowych (FB, Instagram, YouTube) – #buntmotyli oraz #godzinaw19.

Można także przesyłać nagrania na nasz e-mail lub załadować bezpośrednio na serwer (do tej ostatniej opcji potrzebne będzie konto – umieścimy tutaj niedługo instrukcję, jak się zarejestrować aby uzyskać możliwość wrzucania nagrań).

 

Comments (1)

 1. Ok. 22:00 13.01.2022 r na FB:
  Grzegorz Braun
  8 godz. ·
  Dobre wieści z Sejmu! Na dzisiejszym posiedzeniu ostatecznie NIE DOSZŁO do drugiego czytania projektu ustawy PiS o segregacji sanitarnej! Ale to nie koniec pozytywnych informacji dla wszystkich, którzy cenią i szanują podstawowe prawa obywatelskie zawarte w Konstytucji RP. Nasze biuro prawne otrzymało plan obrad następnego posiedzenia Sejmu i na nim również nie widać punktu dotyczącego procedowania tego skandalicznego projektu.
  PRESJA MA SENS!
  Od samego początku stanowczo sprzeciwiamy się antyspołecznej i niekonstytucyjnej ustawie segregacyjnej i robimy co w naszej mocy, by to blokować. Udzielacie nam bezcennego wsparcia, wspólnie jesteśmy na dobrej drodze, żeby te przepisy nigdy nie weszły w życie. To byłby ogromny sukces! Nie wolno nam teraz odpuszczać!
  I pamiętajcie drodzy przedsiębiorcy i klienci – weryfikacja paszportów covidowych jest całkowicie NIELEGALNA, nie ma podstaw prawnych!
  https://www.facebook.com/grzegorz.michal.braun

Comment here